O společnosti Akvagast

Firma Akvagast – Jiří Thurn byla založena roku 1990 panem Jiřím Thurnem, který pracoval dlouhá léta před jejím založením v oboru Čerpací a topenářská technika. Jako první sídlo firmy byly zvoleny prostory bývalé Sigmy v plzeňské Bezručově ulici, což umožnilo navázat na dlouholetou tradici tohoto prodejního místa v oboru čerpací techniky. Po několika letech se firma rozšířila o prostory velkoobchodních skladů a servisu, které mají sídlo na Domažlické ulici.

Firma se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců a je jedním ze zakládajících členů Asociace odborných velkoobchodů. Dlouholetá spolupráce s předními výrobci čerpadel umožňuje uspokojovat široké požadavky našich zákazníků a obchodních partnerů. Firma Akvagast zajišťuje záruční i pozáruční servis a předprodejní odborné poradenství, kde hledáme vždy optimální řešení jak v ceně, tak i kvalitě výrobku.

Na dalších stránkách Vám představujeme určitou část našeho velkého sortimentu. Pokud zde nenaleznete Vámi požadované zboží, rádi Vám po telefonické konzultaci s našimi odborníky, pomůžeme naleznout to správné řešení.

Naši dodavatelé a výrobci

Pedrollopedrollo.com
Sigma Hranicesigmahra.cz
Sigma Lutín 1868sigma1868.cz
Wilowilo.com
Grundfosgrundfos.cz
Calpedacalpeda.com
Zenitzenit.com
HCP PUMPhcppump.com
KSBksb.com
Ebaraebaraeurope.com
Lowaraxylem.com
Rover Pomperoverpompe.com
Omnigenaomnigena.pl
Slovpumpslovpump.eu
Kovoplastkovoplast.cz
OEZ Letohradoez.cz
MAVE Nymburkmave-nymburk.cz
Pevekopeveko.cz
DZ Dražicedzd.cz
Metra Šumperkmetra-su.cz
ROB k.s.robks.cz
Zpět nahoru